Podsumowanie szkolej akcji charytatywnej

Zapraszamy na fotorelację z naszej akcji „Belgijka dla Emilki". Cieszymy się, że w tym dniu byliście z nami. Nasza skarbonka z datkami na leczenie Emilki zgromadziła 4313 zł !
Dziękujemy wszystkim, którzy stworzyli to, co zadziało się w Zespole. Dziękujemy naszym uczniom ze szkoły podstawowej i liceum oraz ich rodzicom za pyszne ciasta i fanty na loterię, P. Anecie Śliwińskiej, p. Mirosławowi Kiesiakowi dziękujemy za realizację niemożliwego - naukę belgijki - skromne 400 osób . To była najpiękniejsza i najbardziej wyczerpująca lekcja wychowania fizycznego . Dziękujemy p.Magdalenie Wysoczańskiej , rzecznikowi praw ucznia w Zespole i p. Agnieszce Śliwińskiej, opiekunce samorządu SP za podjęcie pomysłu i wdrożenie go w życie, opiekunom wolontariatu: p. M Świcie, p. E.Piotrowskiej, p.M. Wolnej za kiermasze ze słodkościami i fantami, p. Beacie Garbacz, p. Aleksandrze Dudek i p. Tomaszowi Kuncikowi, a także uczniowi klasy 8 c, Mikołajowi Szczepaniakowi, za wykonanie zdjęć i przygotowanie filmów promujących naszą akcję, brawa należą się również wychowawcom klas najmłodszych, którzy tak pięknie przygotowali i włączyli do tańca naszych uczniów z kl. 1-3 i nauczycielom , szczególnie tym, którzy odważyli się zatańczyć.

W tym dniu byli z nami: Burmistrz Nowego Miasteczka p. D. Wojtasik, sekretarz p. J. Majczak, dyrekcja naszego Zespołu, p. sołtys Rudzin, prowadząca licytacje dla Emilki, przewodnicząca rady rodziców p.M Rutkowska, ks. M. Strzyżykowski oraz rodziny naszych uczniów. Wszystkim dziękujemy za wsparcie, życzliwość i doping podczas tańca. Dobra energia niech popłynie do Emilki, a w naszych sercach niech pozostawi dobry ślad.