Aktualności z Gimnazjum w Nowym Miasteczku

Na ozdoby świąteczne przyjdzie jeszcze czas, jednak wraz z początkiem grudnia warto podarować sobie odrobinę klimatu, jako zapowiedź zbliżających się Świąt. Dzień 6 grudnia jest wyjątkowy dla każdego dziecka, dlatego nie musi ograniczać się jedynie do otrzymania prezentu. Nic tak nie cieszy, jak wspólne przygotowania. Ozdoby świąteczne na mikołajki, czy to wiszące, czy przyklejane na okna pozwolą nie tylko na stworzenie wyjątkowego wystroju, ale będą również okazją do rozbudzenia w dzieciach inwencji twórczej.

W czwartek  - 03.12.2020 r. - pogoda ponownie nas zaskoczyła. Około godziny 10 w Nowym Miasteczku zaczął prószyć śnieg. W miasteczku i okolicach na chwilę zrobiło się biało i świątecznie!

Szanowni Państwo w załączeniu przedstawiamy procedury funkcjonowania Zespołu Szkół nr 1 w czasie pandemii. 

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu.

Zespół Szkół nr 1 oferuje na sprzedaż samochód marki Polonez Truck DC 1,6 GLI z katalizatorem. Rok produkcji 1996, barwa wiśniowa. Samochód posiada instalację LPG. Ubezpieczenie ważne do grudnia 2020r.(opłacony do 18 czerwca - 1 rata)
Oferty kupna składać można do 25 maja b.r. w sekretariacie szkoły: mailowo na adres: zs-n.miasteczko@oswiata.org.pl lub telefonicznie pod numerem 683888122.
Istnieje możliwośc obejrzenia samochodu po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu.​​

         W dniach 20.01 – 06.03 uczennica Stanisława Krężel z klasy 1a LO z Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku przeprowadzała cykliczne zajęcia/ warsztaty z uczniami Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku. Dotyczyły one profilaktyki otyłości i nadwagi. Poruszony został także temat ich konsekwencji, takich jak choroby układu krwionośnego lub stawów. Jednak na teorii się nie skończyło.

Szanowni Państwo
Uprzejmie informujemy, że w piątek 8 maja Ministerstwo Edukacji Narodowej ustaliło nowe (proponowane) terminy przeprowadzania rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021.

Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać od 15 czerwca 2020 r. do 4 sierpnia 2020 r.

UWAGA! Wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki, można składać elektronicznie.

W dniu 18.06. 2019 w Zespole Szkół w Nowym Miasteczku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla Gimnazjalistów. Oprócz Dyrekcji, nauczycieli, wychowawców, absolwentów gimnazjum z rodzicami, pojawili się licznie zaproszeni goście. Przed programem artystycznym nastąpiło pożegnanie Gimnazjalistów. Były wręczane dyplomy, nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Wybrano również najlepszą uczennicę gimnazjum - Polę Grochowską z klasy III A. Uczennica ta w nagrodę otrzymała rower.

Apel związany z nagrodzeniem uczniów, którzy osiągnęli wysokie noty w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

W dniu 15.06.2019 r. w zajeździe Kacper w Nowym Miasteczku odbył się uroczysty Bal Absolwentów Gimnazjum organizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkół nr1 w Nowym Miasteczku. Gimnazjaliści rozpoczęli go pięknym Polonezem, później nastąpiła uroczysta kolacja przeplatana świetną zabawą (były tańce i wspomnienia). Bal zakończył się długo po północy... szkoda, że było  to już ostatnie spotkanie w takim gronie.

W. Pukaluk

Ruszyła PARADA 1 czerwca 2019! Ty razem o tematyce historycznej. Uczniowie żwawo przeszli ze szkoły do naszego śródmieścia, powitani przez naszą Panią Burmistrz prezentowali swoje stroje z dawnych epok. Nie zabrakło uśmiechu. Radosnego entuzjazmu. Pojawili się król Hubert i królowa Zofia z klasy V , królewska para dostojnie przeszła ulicami rynku. Pojawiło się wiele postaci z historii w kolorowych strojach, przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami.

Strony